SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | USŁUGI
SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | USŁUGI
8447
page-template-default,page,page-id-8447,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

USŁUGI

SPRZEDAŻ

Oferowane przez nas hale sferyczne są produkowane w oparciu o projekty konstrukcji hal o przeznaczeniu usługowym, niezwiązanych trwale z gruntem i demontowalnych. Wszystkie stalowe elementy konstrukcji są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, a elementy pokrycia posiadają atesty trudnopalności. Każdy oddany do sprzedaży produkt SPHERICAL spełnia wymogi jakości i bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Nie ograniczamy produkcji do dostępnych na rynku wzorców, dlatego mamy możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem wizualnym, jak i finansowym. Na realizację zamówienia zakładamy bezpieczny termin od 4 do 6 tygodni, zależny od wielkości konstrukcji i specyfikacji technicznej.

WYNAJEM

Stale udostępniamy konstrukcje pod wynajem. Koszty wynajęcia hal ustalane są indywidualnie w zależności od czasu trwania usługi, potrzebnego wyposażenia, lokalizacji i określonych warunków współpracy.

RENOWACJA

Jesteśmy w stanie poddać renowacji zużytą konstrukcję proponując oczyszczenie elementów stalowych i ich ponowne pomalowanie metodą proszkową na wybrany kolor oraz odświeżenie membrany lub wykonanie nowego pokrycia.

MONTAŻ - DEMONTAŻ

Ze względu na specyfikę obiektów sferycznych proponujemy usługę montażu i demontażu hal. We wskazanej lokalizacji zajmujemy się rozładunkiem i załadunkiem oraz organizacją niezbędnego sprzętu - wózka widłowego, podnośnika, dźwigu. Czas montażu i demontażu namiotu sferycznego zależny jest przede wszystkim od jego wielkości oraz wyposażenia. Staramy się jednak zawsze dopasować do potrzeb i wymagań zleceniodawcy.

TRANSPORT

Zapewniamy transport krajowy i międzynarodowy.

MAGAZYNOWANIE

Oferujemy również powierzchnie magazynowe do przechowywania konstrukcji.