SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | Podłoga
SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | Podłoga
8286
page-template-default,page,page-id-8286,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

Podłoga

Aktualnie proponujemy dwa systemy podłogowe przeznaczone dla konstrukcji sferycznych. Pierwszy daje możliwość poziomowania i jest dedykowany większym strukturom, drugi świetnie sprawdza się na płaskich nawierzchniach i pozwala na optymalizację kosztów związanych z wyposażeniem namiotu.

podłoga w namiocie sferycznym

PODŁOGA DEDYKOWANA

Dla zachowania poziomu przy nierównej powierzchni niezbędne jest zastosowanie stalowej konstrukcji podłogi łączącej się z konstrukcją namiotu. Na stalowej ramie odwzorowującej podstawę namiotu układane są panele  z wodoodpornej sklejki pokrytej warstwą antypoślizgową. Wykonany z wysokogatunkowaj stali ocynkowanej system podłogowy łącząc się z konstrukcją namiotu pełni równocześnie rolę balastu optymalnie przytwierdzając całość do gruntu.
STALOWA RAMA PODŁOGI

PODŁOGA MODUŁOWA

System składanej modułowo podłogi namiotowej to lekkie i jednocześnie wytrzymałe rozwiązanie pozwalające łatwo utrzymać czystość we wnętrzu namiotu i estetycznie dopełnić całość konstrukcji. Wykonane z tworzywa sztucznego płyty posiadają rowki odprowadzające wilgoć i zachowują swoje właściwości mechaniczne w temperaturach od -30C do +60C. Płyty o kształcie sześciokąta łączy się przy pomocy wbudowanych zamków, co pozwala na skrócenie czasu montażu. Nośność jednej sztuki o powierzchni 0.2m wynosi około 1 tony.
podlogamodulowa
PODŁOGA MODUŁOWA