SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | NAMIOTY NAPINANE
9267
page-template-default,page,page-id-9267,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

NAMIOTY NAPINANE

Elastic Tent

Oszałamiające i proste namioty Stretch stały się przystępną i estetyczną alternatywą dla tradycyjnych namiotów.
Dzięki charakterystycznym, swobodnie płynącym konturom namiot Stretch stanowi idealne miejsce na każdą imprezę, od prostego przyjęcia w ogrodzie po duży festiwal lub pokaz. Każdy namiot Stretch jest zbudowany inaczej dla Twojego wydarzenia, zapewniając organiczną strukturę na zamówienie, aby maksymalnie wpłynąć na gości lub klientów.
Dzięki unikalnemu wzornictwu, opartemu luźno na klasycznym namiocie w stylu beduińskim, namioty Stretch mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego otoczenia bez przeszkód, co czyni je bardziej praktycznym i elastycznym rozwiązaniem niż tradycyjne markizy. Nadaje się do używania przez cały rok i jest całkowicie wodoszczelna. Namioty Stretch można ustawić tak, aby tworzyły otwartą i przewiewną przestrzeń lub całkowicie zamknięte i intymne ustawienie w zależności od pory roku.
Oferujemy w pełni kompleksową obsługę i z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o tym, w jaki sposób możemy pomóc w związku z twoim ślubem, imprezą, funkcją korporacyjną lub jakimkolwiek innym wydarzeniem.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób możemy Ci pomóc w zakresie wynajmu namiotów.
Jesteśmy przekonani, że charakterystyczne piękno namiotu Stretch Tent i jego praktyczny charakter oznaczają, że Ty też będziesz zadowolony z tego wyboru.

  • Każdy namiot Stretch jest przygotowywany indywidualnie dla Twojego wydarzenia,zapewniając oryginalną strukturę, aby maksymalnie spełnić oczekiwania gości oraz klientów
  • oparty na klasycznym namiocie w stylu beduinskim, Stretch- charakteryzuje się nietypowym wzornictwem, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde otoczenie, co czyni je bardziej praktycznym i elastycznym rozwiązaniem od tradycyjnych markiz.
  • elastyczna tkanina jest ognioodporne i spełnia wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego
  • niech Twoja marka zostanie wydrukowana na Twoim namiocie.

Nasza tkanina z elastycznego namiotu jest wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i rozległych prób terenowych.


IMG_3059

100% wodoodporny

Wszystkie tkaniny pozostają wodoodporne i rozciągnięte dzięki dodatkowemu pokryciu teflonem, aby zwiększyć wodoodporność, a zaawansowana technologia łączenia gwarantuje bezciekowe szwy.

Inhibitory pleśni i grzybów

Tkanina stretchowa jest traktowana środkami przeciwdrobnoustrojowymi, które hamują wzrost pleśni i grzybów. Jest to szczególnie ważne w wilgotnym klimacie, w którym namioty nie mogą być szybko wysuszone.

Łatwe do czyszczenia

Tkanina do namiotu stretch jest powlekana i poddawana działaniu repelentów, aby zapewnić jej czystość i brak plam. Dzięki temu łatwo utrzymać namioty w najwyższej jakości.

Ognioodporny

Nasza tkanina z elastycznego namiotu jest ognioodporna i spełnia wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Nadający się do druku

Niech Twoja marka zostanie wydrukowana w twoim namiocie.