SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | O Firmie
SPHERICAL – namioty sferyczne: produkcja, sprzedaż, montaż, wynajem, renowacja; hale eventowe, dekoracje wodne, liny stalowe, podłogi mobilne, kontenery | O Firmie
9560
page-template-default,page,page-id-9560,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

O Firmie

Koncepcja SPHERICAL

Już prawie 10 lat zbieramy doświadczenia z zakresu organizacji wydarzeń lokalnych i ogólnopolskich, eventów tematycznych, imprez okolicznościowych, targów, wystaw i innych ciekawych przedsięwzięć łączących marketing i reklamę z rozrywką, sportem i rekreacją. Stale pojawiające się nowe trendy, coraz to większe oczekiwania w stosunku do proponowanych rozwiązań oraz rosnąca świadomość i wymagania konsumentów z dnia na dzień przyspieszają nasz rozwój i motywują do działania. Wciąż wyznaczamy sobie nowe cele, staramy się podnosić jakość produktów, poszerzać ich gamę, dbać o poziom świadczonych usług i spełniać życzenia naszych Klientów. Codziennie wypatrujemy inspiracji, szukamy nowych możliwości i tworzymy niebanalne, atrakcyjne projekty. Stawiamy na użyteczność, bezpieczeństwo i brak ograniczeń. W rezultacie dla produkowanych przez nas konstrukcji sferycznych wyodrębniliśmy linię SPHERICAL skupiającą rozwiązania, produkty i usługi dedykowane dla tego rodzaju namiotów. 

Marka SPHERICAL to: oryginalność, mobilność, nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni, wielofunkcyjność, efektywność i efektowność w jednym.

SPHERICAL NAMIOTY SFERYCZNE

Konstrukcje sferyczne

Hale sferyczne stanowią kontynuację spopularyzowanej przez R. Fullera idei kopuł geodezyjnych będących najlepszym, znanym bezpodporowym przykryciem dla dużych powierzchni. Konstrukcje te cechuje m. in.:

  • wytrzymałość,
  • lekkość,
  • brak kolumn,
  • brak wewnętrznych podpór,
  • brak ścian poprzecznych.

Dodatkowo są one atrakcyjnym pod względem wizualnym rozwiązaniem architektonicznym, pozostawiając projektantom szerokie pole do popisu.

Dostępność dodatkowego wyposażenia
60%
Terminowość realizacji zamówień
100%
Dostępność konstrukcji pod wynajem
65%
178990

przepracowanych godzin

16

województw gościło namioty SPHERICAL w 2013r.

Jesteśmy elastyczni. Tworzymy i projektujemy na miarę Państwa oczekiwań. Jesteśmy oryginalni. Lubimy niebanalne rozwiązania. Jesteśmy doceniani za to co robimy, ponieważ robimy to co chcemy robić,a nie to co musimy.

KOMPLEKSOWA OFERTA
SPRZEDAŻ

WYNAJEM

TRANSPORT

MONTAŻ

DEMONTAŻ

RENOWACJA